Nejlepší odpovědi na pracovní pohovor: Jaké jsou vaše silné a slabé stránky?

Vaše odpověď na otázku u pohovoru „Jaké jsou vaše nejsilnější a nejslabší stránky?“ by měla odpovídat tomu, co společnost u uchazeče hledá, a měla by ukázat vaši potenciální hodnotu jako zaměstnance na jasných příkladech sebezdokonalování.

Vytvořte si životopis za 15 minut

Naše bezplatná kolekce odborně navržených šablon životopisů vám pomůže vyniknout z davu a dostat se o krok blíž k vysněné práci.

Vytvořte si životopis
Obsah
Obsah

Vytvořte si životopis za 15 minut

Naše bezplatná kolekce odborně navržených šablon životopisů vám pomůže vyniknout z davu a dostat se o krok blíž k vysněné práci.

Vytvořte si životopis

Pracovní pohovor může velmi rychle spadnout do osobní roviny. Během pohovoru, poté co jste se s personalistou setkali teprve před několika minutami, můžete být požádáni, abyste uvedli příklady svých silných a slabých stránek. Ačkoli se to může zdát zvláštní, diskuse o vašich silných a slabých stránkách při pohovoru je skvělou příležitostí k propagaci sebe sama.  

📌 Tip: Než se probojujete na pracovní pohovor, budete muset projít prvními koly. Prvním krokem k vysněné práci je vytvoření perfektního životopisu. S našimi profesionálními šablonami jej vytvoříte během pěti minut!

Otázka „Jaké jsou vaše silné a slabé stránky?“ při pohovoru je jednou z nejčastějších otázek, které personalisté při pohovoru kladou. Když se ucházíte o zaměstnání, vaše silné a slabé stránky pomohou zaměstnavateli získat lepší představu o vlastnostech, díky nimž máte jedinečnou kvalifikaci. V tomto článku se budeme zabývat tím, jak můžete prodat své silné stránky a probrat své slabé stránky, aniž byste působili příliš sebevědomě nebo své přednosti podceňovali.

Na pohovoru se snažíte udělat dobrý dojem! Pomůžeme vám i s ostatními otázkami, přečtěte si naše expertní články:👇

📌 Tip: Máme pro vás celou řadu expertních článků na našem kariérním blogu. Také doporučujeme inspirovat se na našem webu v sekci "Příklady životopisů"!

pracovni pohovor slabe stranky

Proč se personalisté ptají: Jaké jsou vaše silné a slabé stránky?


Otázka, jaké jsou vaše silné a slabé stránky, se může zdát poněkud lichá. Pokud vás chce osoba, která vede pohovor, lépe poznat, možná si myslíte, že se bude ptát na konkrétnější otázky týkající se vás a vašich schopností. Otázky na vaše největší silné a slabé stránky však nejsou běžné bezdůvodně.

Zaměstnavatelé tyto otázky kladou proto, aby se dozvěděli, jak můžete být pro jejich firmu přínosem.
Především je tato otázka vynikajícím způsobem, jak se tazatel dozví o tom, jak jste sebevědomí. Pokud dokážete přijít s efektivní odpovědí, znamená to, že jste ochotni a schopni přemýšlet o sobě a svých vlastnostech. Pokud dokážete při pohovoru sebevědomě popsat, jaké jsou vaše silné a slabé stránky, uděláte na personalistu dojem.

Seznam silných a slabých stránek pro pohovor


Vaše odpovědi na otázky týkající se vašich silných a slabých stránek při pohovoru nejsou ani tak o tom, co říkáte, ale spíše o tom, jak to říkáte. Je snadné říci: „Mou hlavní silnou stránkou je schopnost komunikovat.“ To je velmi jednoduché. Pokud však budete schopni uvést jasný příklad, kdy jste tuto dovednost využili u klienta, odlišíte se od ostatních kandidátů.

Níže jsme sestavili seznam silných a slabých stránek, které můžete použít při pohovoru. Přečtěte si níže uvedené příklady silných a slabých stránek a zjistěte, co rezonuje s vámi. Na jejich základě se zamyslete nad příklady, které můžete tazateli uvést a které ukazují vaše silné stránky nebo podrobně popisují, jak pracujete se svými slabými stránkami.

pracovni pohovor slabe stranky

Pracovní pohovor: Silné stránky - co při pohovoru uvést?

  • Komunikace
  • Pozornost k detailům
  • Obětavost
  • Přizpůsobivost
  • Upřímnost
  • Pracovitost
  • Kreativita
  • Technické dovednosti
  • Týmový hráč
  • Důvěryhodnost
  • Sebeuvědomění a sebereflexe
  • Flexibilita
  • pozitivní přístup
  • Odhodlání
  • Empatie
  • Analytické schopnosti
  • Dovednosti psaní
  • Dovednosti v oblasti práce s lidmi
  • Průběžné učení
  • Vedoucí schopnosti
  • Organizační dovednosti
  • Interpersonální dovednosti

Pracovní pohovor: Slabé stránky - co při pohovoru uvést?

  • Obtížné stanovení hranic mezi prací a životem
  • Sebekritičnost
  • Netrpělivost
  • Neorganizovanost
  • Přílišná rigidita
  • Přílišná soutěživost
  • Přílišná nezávislost
  • Perfekcionismus
  • Přebírání příliš mnoha úkolů
  • Nedostatek soustředění
  • Přílišná soustředěnost
  • Přílišná extrovertnost
  • Přílišná introverze
  • Pocit nejistoty
  • Prokrastinace
  • Nedostatek sebedůvěry
  • Nedostatek zkušeností
pracovni pohovor slabe stranky

Jak odpovědět na otázku „Jaké jsou vaše silné stránky?“


Když se vás zaměstnavatel zeptá, jaké jsou vaše nejsilnější stránky, ve skutečnosti ho zajímá, díky jakým dovednostem se hodíte pro danou práci a společnost. Zaměstnavatel chce od vás slyšet, jakými slovy vyjadřujete své dovednosti, které z vás udělají cenného zaměstnance.

📌 Tip: Před začátkem pracovního pohovoru byste si měli přečíst popis pracovní pozice a prozkoumat historii a vize společnosti. Tyto informace najdete na webových stránkách společnosti, na jejích stránkách na sociálních sítích a v jakékoli jiné korespondenci určené veřejnosti. Zkoumání společnosti vám pomůže zjistit, čeho si nejvíce cení a jaké vlastnosti může u svého ideálního kandidáta hledat.

Když pak budete mít tyto informace k dispozici, můžete je použít k určení způsobu, jak odpovědět na otázku „Jaké jsou vaše silné stránky?“. Při pohovoru stačí zmínit jen několik svých hlavních předností. Ty, které zmíníte, by měly být v souladu s tím, co si myslíte, že společnost hledá, a měly by přesně demonstrovat vaši hodnotu jako zaměstnance.

„Jaké jsou vaše silné stránky?“ Příklady odpovědí

I když jste již určili své silné stránky pro pracovní pohovor, může být obtížné vymyslet dobré odpovědi na otázku „Jaké jsou vaše silné stránky?“. Musíte dát silnou odpověď, která účinně prokáže pozitivní vlastnost, ale jak byste to měli udělat?

Abychom vám pomohli, máme pro vás podrobné příklady odpovědí na otázky, jaké jsou vaše silné stránky. Představte si, že se ucházíte o práci marketingového manažera ve startupu. Níže uvádíme několik odpovědí, které byste mohli uvést, pokud budete požádáni, abyste hovořili o svých silných stránkách.

pracovni pohovor slabe stranky

Týmový hráč


Řekl bych, že jednou z mých nejsilnějších stránek je schopnost pracovat v týmu. Ke konci mého posledního zaměstnání mi můj manažer dal příležitost vést naše úsilí o zefektivnění e-mailových kampaní. Při tomto projektu jsem využil svou největší silnou stránku týmového hráče k tomu, abych motivoval ostatní členy týmu, a podařilo se nám splnit náš cíl zefektivnit e-mailové kampaně včas. Naše úsilí vedlo k 15% nárůstu zapojení do našich e-mailových kampaní.

Pozornost věnovaná detailům


Jsem pracovník velmi orientovaný na detail. Když pracuji na projektu, sleduji všechny detaily a zůstávám obeznámen s úkoly na vysoké i nízké úrovni, které jsou s projektem spojeny. V mém posledním zaměstnání mi můj silný smysl pro detail pomohl identifikovat problém v jedné z našich hlavních marketingových kampaní ještě před jejím vydáním. To nám umožnilo zmírnit rozpaky, které mohly být spojeny se zveřejněním chyby v našich marketingových kanálech.

Komunikace


Silné komunikační dovednosti jsou silnou stránkou, na kterou jsem hrdý. Čtyři roky jsem pracoval jako marketingový pracovník ve dvou různých odvětvích. Během této doby jsem byl zodpovědný za psaní jasných a výstižných marketingových textů pro své zaměstnavatele. To vyžadovalo vysokou míru tvůrčího myšlení a věřím, že dobré psaní dělá nebo rozbíjí marketingovou kampaň.

Přizpůsobivost


Jednou z mých nejsilnějších stránek je přizpůsobivost. V marketingu se mi často stávalo, že klienti změnili názor nebo se chtěli vydat jiným směrem již v průběhu vývoje kampaně. Mohl bych se tím snadno nechat rozhodit a zůstat připoután k již odvedené práci, ale vždy jsem se na tyto případy díval jako na příležitost rozšířit své schopnosti a postavit se výzvě.

Pozitivní přístup


Jednou z klíčových vlastností, které ze mě dělají dobrého člena týmu, je můj pozitivní přístup. V osobních i pracovních interakcích považuji za důležité přistupovat k věcem vždy s pozitivním přístupem. Ať už jde o pozitivní reakci na obtížného klienta nebo o pozitivní náhled na chaotickou situaci, udržet si optimistický a produktivní přístup je něco, co mi jde dobře.

Organizační dovednosti


Mou největší předností jsou organizační schopnosti, což je podle mého názoru také jedna z praktických dovedností, která mi přináší největší užitek. V mém současném týmu jsem vždy tím, kdo se ujímá vedení a organizuje úkoly a časové plány. Zjistil jsem, že celý můj tým často vzhlíží ke mně, abych zajistil funkčnost a efektivitu našeho pracovního procesu. To mi následně také pomohlo rozvinout manažerské dovednosti.

Kreativita


Kreativita je jednou z mých nejsilnějších stránek. Při práci s různými klienty je každá marketingová kampaň zcela jedinečná. Práce na různých kreativních úkolech pro různé lidi mě přiměla k rozšíření mé kreativity. Zjistila jsem, že vytváření návrhů a obsahu, které odrážejí vizi každého klienta, je jedním z nejzajímavějších aspektů mé práce.

Lidské dovednosti


Silné dovednosti v oblasti práce s lidmi jsou jednou z mých nejsilnějších stránek a jednou z nejužitečnějších měkkých dovedností. Jsem empatický člověk a zjistil jsem, že je to v mém profesním životě nesmírně důležité. Mé dovednosti v oblasti práce s lidmi mi pomáhají porozumět osobnostním rysům druhých lidí a určit, jak je nejlépe oslovit a jak s nimi pracovat. To se mi obzvlášť osvědčilo při práci s náročnějšími klienty.

pracovni pohovor slabe stranky

Jak odpovědět na otázku „Jaké jsou vaše slabé stránky?“


Ačkoli vám může připadat nepřirozené mluvit o svých slabých stránkách, jedná se o běžnou otázku, kterou byste měli při přípravě na pohovor zvážit. Měli byste strávit nějaký čas přemýšlením o oblastech ve své kariéře, ve kterých máte problémy. To vám pomůže přijít na to, jak odpovědět na otázku „Jaké jsou vaše slabé stránky?“.

💡 Poznámka: Zaměstnavatelé se neptají na to, jaké jsou vaše slabé stránky, aby u vás mohli identifikovat problémy. Tuto otázku kladou spíše proto, aby se ujistili, že vám nechybí klíčové dovednosti, které jsou pro potenciální pracovní místo relevantní. Přesto je důležité vědět, jak slabé stránky při pohovoru formulovat.

Když na tuto otázku odpovídáte, měli byste o svých slabinách mluvit pravdivě a zakončit ji silnou notou. Pokud například nejste dobří v organizaci práce, ale řeknete, že na tom pracujete, budete vnímáni v dobrém světle. Je to proto, že jste přiznali problém a hovořili o tom, jak se ho snažíte řešit.

„Jaké jsou vaše slabé stránky?“ Příklady odpovědí

Určit, jaké slabé stránky je v pořádku přiznat při pohovoru, je obtížné. Ještě náročnější je však přijít na to, jak přesně účinně odpovědět na otázku „Co je vaší slabinou?“. Musíte poskytnout upřímnou odpověď, aniž by to vypadalo, že to ovlivňuje vaši schopnost být skvělým zaměstnancem.

Můžete se pokusit svou odpověď o svých největších slabinách pojmout pozitivně nebo se zmínit o tom, že je to něco, na čem pracujete a co chcete zlepšit. Abychom vám pomohli odpovědět na tuto záludnou otázku, poskytli jsme příklady odpovědí na otázku „Jaké jsou vaše slabé stránky?“. Níže uvádíme několik příkladů odpovědí, které byste mohli uvést, ale vaše odpovědi by měly vždy odpovídat vašim vlastním zkušenostem.

pracovni pohovor slabe stranky

Nedostatečné kladení otázek


Mou největší slabinou by bylo nepokládání otázek, které by objasnily hlavní body spojené s úkolem. Ve svém posledním zaměstnání jsem se někdy neptal na pomoc, protože jsem se bál, že to bude znamenat, že jsem nedával pozor při zadávání úkolu. Od té doby se snažím být aktivnější v kladení otázek, když je zadán úkol.

Přílišná orientace na detaily


Často se příliš soustředím na detaily projektu, což může mít za následek pomalejší tempo práce. Například v minulém zaměstnání jsem strávil příliš mnoho času snahou optimalizovat rozvrh svého šéfa. To mělo za následek, že jsem se rozptyloval od jiných úkolů, které vyžadovaly mou pozornost. Poté, co můj šéf v důsledku mého perfekcionismu zmeškal důležitou schůzku, jsem si začal více uvědomovat, že přílišná orientace na detaily je mou slabinou. V současné době pracuji na nalezení rovnováhy mezi efektivitou a orientací na detail.

Přílišná nezávislost


Někdy se domnívám, že dokážu vyřešit problém bez pomoci kohokoli jiného. V mnoha případech je samostatná práce efektivním přístupem. V minulosti jsem se však setkal se situacemi, kdy jsem mohl být lepším zaměstnancem, kdybych spolupracoval s ostatními.

V loňském roce jsem byl pověřen rozsáhlou restrukturalizací kalendářních postupů naší společnosti. Namísto spolupráce s týmem jsem sám restrukturalizoval kalendář svého šéfa podle pokynů, které sepsali ostatní asistenti. Byl to neefektivní přístup, protože jsem nemohl ostatním sdělit své připomínky. Od té doby pracuji na tom, abych se dobrovolně přihlásila do týmů, když si myslím, že mohu přinést přidanou hodnotu.


Přílišná přísnost


Protože chci vždy podávat dobré výkony a dosáhnout svých kariérních cílů, zjistil jsem, že mohu být příliš rigidní. Někdy v minulosti jsem se příliš intenzivně a úzce soustředil a nedokázal jsem si nechat prostor pro flexibilitu a kreativnější nápady. Nicméně jsem si mohl všimnout, že přílišná rigidita v týmu lidí může ve skutečnosti poškodit morálku.

Jedním z mých největších cílů je nyní najít lepší rovnováhu mezi kreativitou a perfekcionismem. Ačkoli stále pracuji na udržení dokonalé rovnováhy, uvědomil jsem si, že větší flexibilita může ve skutečnosti vést k větší inovaci a lepším výsledkům.


Prokrastinace


Jednou z mých největších slabin je, že jsem klasický prokrastinátor. Je to však něco, čeho jsem si vědom, a našel jsem si několik nástrojů, které mi pomáhají držet se na uzdě, abych se před uzávěrkou nezadrhl. Například před každým pondělním ránem si na každý den v týdnu sestavím plán, který zohledňuje projekty, schůzky, termíny, schůzky atd.

Dodržování denního rozvrhu, i když je každý z nich jiný, mi pomáhá ujistit se, že každému úkolu věnuji odpovídající množství času. Navíc díky tomu, že jsem schopen do svého rozvrhu zakomponovat rozmanitost, se mi nestává, že by mě to, co dělám, nudilo nebo že bych měl nutkání některé úkoly odkládat.


Nedostatek zkušeností


Myslím, že jednou z mých hlavních slabin v této fázi kariéry je nedostatek zkušeností. V oboru pracuji teprve dva roky, takže si uvědomuji, že mám omezené zkušenosti a stále se mám co učit. Ačkoli se učím rychle a vždy se ráda pouštím do nových výzev, vím, že budování odborných znalostí je něco, co vyžaduje čas. Těším se, že budu moci pokračovat ve své profesní cestě a učit se od kolegů, kteří mají více zkušeností než já.

Přebírání příliš mnoha úkolů


Mám zlozvyk brát si příliš mnoho úkolů. Minulý rok jsem se přistihl, že pracuji na pěti různých projektech, z nichž dva byly mimo mé skutečné oddělení. Ráda se učím a mám ráda, když jsem zaneprázdněná, ale vím, že když si toho vezmu příliš mnoho, nejsem schopná se plně věnovat své práci. Na příkladu z minulého roku jsem si všiml, že se v mé práci začíná objevovat spousta chyb.

Nyní se snažím, aby každý úkol, který na sebe vezmu, byl něčím, na čem mám prostor pracovat a plně se mu věnovat. Na oplátku jsem také zlepšil své schopnosti delegovat úkoly a zlepšil jsem se v tom, jak umožnit jiným lidem, aby se ujali práce, kterou bych si normálně schovával pro sebe.


Sebekritika


Jednou z mých největších slabin je, že jsem příliš sebekritický. Kvůli tomu se někdy bojím klást určité otázky nebo sdílet své nápady. V mé předchozí funkci měl tým, ve kterém jsem pracoval, velký problém, který jsme potřebovali vyřešit. První den brainstormingu jsem měl nápad, ale nemyslel jsem si, že stojí za to ho vyslovit nahlas. O několik stresujících dní později se však o stejném nápadu zmínil kolega a po několika úpravách to nakonec bylo přesně to, co náš tým potřeboval.

Od té doby se snažím rozpoznat a omezit svou negativní samomluvu. Přestože jsem od přírody plachý člověk, snažím se sám sebe nutit, abych se podělil o své myšlenky a nápady. Uvědomil jsem si, že nemusím mít dokonalou odpověď, abych mohl říct svůj názor.


Rady & tipy pro pohovor „Jaké jsou vaše silné a slabé stránky?“


Připravili jsme pro vás několik tipů, které můžete použít při diskusi o svých silných a slabých stránkách během pracovního pohovoru. Tyto tipy pro otázky týkající se silných a slabých stránek vám pomohou přijít s promyšlenou odpovědí a vybojovat si místo na pohovoru.

Použijte tyto čtyři tipy a vymyslete vlastní odpovědi na silné a slabé stránky, které budou jedinečné a odpovídat vaší situaci.  

pracovni pohovor slabe stranky

Tip č. 1: Odpovědi zaměřte na konkrétní situaci

Když hovoříte o svých silných stránkách, měli byste se ujistit, že vaše odpověď souvisí s potřebami společnosti a s pozicí, o kterou se ucházíte. Díky tomu bude pro pracovníka, který vede pohovor, snazší pochopit význam konkrétní dovednosti a způsob jejího uplatnění na daném pracovním místě.

Na druhou stranu, když hovoříte o svých slabých stránkách, je jednou z rad při pohovoru ujistit se, že k sobě nejste příliš kritičtí. Místo pouhého zmínění slabé stránky byste se tedy měli pokusit zakotvit, jak vás tato slabá stránka podnítila k učení. Jste neorganizovaní? Mluvte o tom, jak se začínáte učit novým systémům produktivity.

Tip č. 2: Nepřehánějte to! Jedna nebo dvě stránky stačí, ale podrobně!

Tyto otázky budou pouze jedny z mnoha, které vám budou při pohovoru položeny. Nemusíte mluvit o každé své silné či slabé stránce. Často se od vás bude očekávat, že při pohovoru budete hovořit pouze o jedné nebo dvou silných či slabých stránkách.

Nejdůležitější je, abyste o svých silných a slabých stránkách hovořili do hloubky. Pokud máte problémy s dodržováním termínů, hovořte o tom, jak tuto slabinu překonáváte, a proberte, díky čemu jste si to uvědomili. Tyto informace budou pro zaměstnavatele užitečnější než seznam slabých stránek, které jste identifikovali, že máte.

Tip č. 3: Buďte upřímní

Můžete být v pokušení zveličovat své silné stránky, abyste působili působivěji, nebo bagatelizovat své slabiny, abyste vypadali kvalifikovaněji. Měli byste se však snažit vyvarovat obou těchto věcí a poskytnout pravdivou odpověď. To je asi nejdůležitější rada k pohovoru ohledně silných a slabých stránek.

⚠️ Varování: V odpovědích na otázky týkající se vašich silných a slabých stránek byste se měli snažit být upřímní a přímí. Pokud víte, že jste prokrastinátor, mluvte o tom otevřeně a co nejpříměji. Pokud víte, že umíte dobře pracovat v týmu, buďte o své silné stránce upřímní, ale nepřehánějte to s rozváděním této silné stránky.

Tip č. 4: Nepodceňujte se

Když mluvíte o svých slabých stránkách, snadno se dostanete do situace, kdy se začnete podceňovat. Pokud například mluvíte o své tendenci chodit pozdě, můžete z toho snadno začít dělat negativní vlastnost, který z vás udělá nespolehlivého člověka.

Zaměstnavatelé se vás budou ptát na vaše slabé stránky, aby se dozvěděli více o tom, jak jste sebevědomí, a aby zjistili, zda máte nějaké vlastnosti, které vás diskvalifikují. Nemusíte být přehnaně sebekritičtí. Stačí, když si budete vědomi toho, že nejste dokonalí, a budete dostatečně pokorní, abyste se o své slabiny podělili s někým jiným.

pracovni pohovor slabe stranky

Existuje nejlepší odpověď na otázky týkající se silných a slabých stránek?


Nejlepší odpověď na otázky týkající se silných a slabých stránek je upřímná, konkrétní a podrobná. Když se vás při pohovoru zeptají na vaše silné a slabé stránky, nestačí jen říct: „Mám dobré schopnosti jednat s lidmi.“ Vždycky je to tak. Musíte ukázat, jak to ovlivnilo váš profesní život. Když mluvíte o slabé stránce, musíte také hovořit o tom, jak ji překonáváte.

Celkově lze říci, že nejlepší způsob, jak se orientovat v otázkách týkajících se vašich silných a slabých stránek nebo v otázce „Proč bychom měli přijmout právě vás?“, je být připraven. Před začátkem pohovoru věnujte nějaký čas přemýšlení o tom, jaké jsou podle vás vaše silné a slabé stránky, a buďte připraveni uvést příklady. Využijte tipy uvedené v tomto článku, abyste se ujistili, že poskytnete co nejlepší odpovědi o svých nejsilnějších a nejslabších stránkách.

Vytvořte si životopis s nejlepšími vzory

Často kladené otázky (FAQ)

Kolik silných a slabých stránek mám při pohovoru uvést?

Při pohovoru byste měli zmínit jednu nebo dvě silné a slabé stránky. Není nutné uvádět všechny své silné stránky, protože ty tazatel uvidí z vašeho životopisu, motivačního dopisu a dalších otázek při pohovoru. Kromě toho, pokud uvedete příliš mnoho slabých stránek, můžete působit jako špatný kandidát na zaměstnání.

Jaká slabá stránka může být zároveň i silnou stránkou?

Existuje několik slabých stránek, které mohou být ve skutečnosti silnou stránkou, například perfekcionismus, přílišná cílevědomost a extrovertnost. Každou z těchto slabých stránek můžete snadno pozitivně obrátit. Například jednou ze slabin, která je zároveň silnou stránkou, je nedostatek zkušeností, protože vidíte oblast novýma, svěžíma očima, což může vést k větší inovaci.

Jak se mohu připravit na otázky behaviorálního pohovoru?

Na otázky behaviorálního pohovoru se můžete připravit tak, že si prostudujete popis pracovní pozice a zamyslíte se nad tím, jak vaše vlastní vlastnosti a zkušenosti odpovídají tomu, co společnost hledá. Pokud chcete uspět v otázkách behaviorálního pohovoru, měli byste se ujistit, že se dotknete klíčových bodů, které odpovídají dané pozici a poslání společnosti.

Jak udělat během pohovoru dobrý dojem?

Dobrý dojem během pracovního pohovoru můžete udělat sebevědomým vystupováním, úsměvem, dobrým očním kontaktem a promyšlenými odpověďmi. Je také důležité vědět, co si vzít na pracovní pohovor, abyste přišli připraveni. Mezi další tipy, jak udělat při pracovním pohovoru dobrý dojem, patří včasný příchod a vhodné oblečení.

Vytvořte si životopis za 15 minut

Naše bezplatná kolekce odborně navržených šablon životopisů vám pomůže vyniknout z davu a dostat se o krok blíž k vysněné práci.

Vytvořte si životopis

Vzorové dopisy ke stažení

Šablona motivačního dopisu
Návrh motivačního dopisu
Šablona motivačního dopisu pro studenty - univerzita
Šablona motivačního dopisu pro angažmá